• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نازک دوز بخش سوم

نازکدوز در واقع دوره پایه یا مبتدی خیاطی هست ودانشجوپس ازکسب مهارتهای لازم برای دوره های پیشرفته آماده میشود.

 

❇️بخش سوم دوره نازک دوزی زنانه:

درقسمت اول این بخش، دانشجو با طراحی نوعی مانتو ،تونیک  ونحوه انتقال پنس سرشانه به خط کارو جلو وتبدیل پنس سرشانه به برش وچین  آشنا میشود.

سپس با طریقه طراحی یقه هفت سجاف دار همراه با یقه فرنچ ،که در واقع تلفیقی از یقه فرنچ ویقه هفت میباشد آشنا شده ونحوه برش و دوخت آن را فرا می گیرد.

تبدیل آستین ساده به آستین مچی چین دار یکی از زیباترین آستینها هست که روی همین آستین طریقه نصب آستین مچی همراه با بلیطی زنانه آموزش داده شده است.

چاک دار کردن صحیح پهلوی لباسها خیلی مهم است ،که در اینجا با روشی صحیح و راحت آموزش داده شده ونحوه زاویه دار کردن این چاک وچسباندن آن توسط لایی چسب انجام شده که دانشجویان با یاد گرفتن آن میتوانند به صورت کاربردی برای انواع لباس استفاده کنند.

بدست آوردن مکان مناسب برای جیب و الگوی سازی جیب رو وطریقه اوزمان دادن آن یکی از کارهایی هست که با ایده گرفتن از آن در قسمتهای مختلف لباس میتوان طراحی های خلاقانه ای انجام داد.

 

در قسمت دوم این بخش،الگو سازی پایه آستین فانتزی انجام شده که با فراگیری این آستین براحتی میتوان آن را به آسین های مختلف وزیبایی تبدیل نموده وبر حسب نوع ومدل لباس استفاده کرد.که در ادامه شما رو با یه نمونه مدل سازی آن آشنا میکنیم. آستین دو تکه کتی ، آستین رسمی وزیبایی هست که برای انواع لباسهای رسمی استفاده میشود ودر اینجا افرادی که هنوز آستین دوتکه کتی را فرا نگرفته اند می توانند با استفاده از پایه الگوی آستین فانتزی وتبدیل آن به آستین طرح آستین کتی ، آستینی شبیه به آستین کتی را طراحی نمایند.

درقسمت سوم این بخش،دانشجویان عزیز با چیدمان، برش و دوخت دامن تنگ چاک دار یک طرفه (الگوسازی این دامن در بخش دوم انجام شده) آشنا می شوندوهمچنین با دوخت زیپ مخفی،کمر سجاف دار و اتوکاری دقیق به صورت عملی آشنا میشوند.

 

در قسمت چهارم از این بخش،طراحی یکی از شکیل ترین ،یقه ها به نام یقه انگلیسی سرخود انجام شده است. این یقه ،مناسب انواع شومیز، پیراهن،کت و مانتو میباشد،که بسته به جنس پارچه و انعطاف آن روی لباسهای مختلف قابل اجراست.در ادامه کار، برش ودوخت این یقه همراه با تکنیکهای الگوسازی بیشتر،روی یک لباس انجام شده که در آن از انتقال پنس سرشانه به زیر سینه وتبدیل آن به پیلی دوقلو درجلوی لباس و همچنین انتقال پنس حلقه پشت به خط ساسون پشت وتبدیل به پیلی دوقلو در پشت لباس شده است ودر ادامه تکمیل برش ودوخت این لباس انجام شده که دانشجویان عزیز باید بدانند که این نکته ها ومدل سازیها صرفا جهت یادگیری نکات مهم هست وبا ذوق وسلیقه بیشتر میتوانند با تلفیق تکنیکهای مختلف در بخشهای مختلف ایده هایی جدید وجذاب به بازار عرضه نمایند.

در قسمت پنجم از این بخش،طراحی یکی از شکیل ترین وپر کاربردترین یقه ها به نام یقه انگلیسی جدا انجام شده است. این یقه ،مناسب انواع شومیز، پیراهن،کت ، مانتو ،پالتو،بارونی وانواع لباسهای زنانه ومردانه میباشد،که بسته به جنس پارچه و انعطاف آن روی لباسهای مختلف قابل اجراست.در ادامه کار، برش ودوخت این یقه همراه با تکنیکهای الگوسازی بیشتر،روی  یک لباس انجام شده که در آن از انتقال پنس سرشانه به موازنه حلقه جلو از طریق پنس انتقال دهنده انجام شده و همچنین انتقال پنس حلقه پشت  به مرکز پشت لباس وتبدیل به پیلی دوقلو در مرکز پشت تکنیکهای جالبی رو آموزش داده  ودر ادامه تکمیل برش ودوخت این لباس انجام شده که دانشجویان عزیز باید بدانند که این نکته ها ومدل سازیها صرفا جهت یادگیری نکات مهم هست وبا ذوق وسلیقه بیشتر میتوانند با تلفیق تکنیکهای مختلف در بخشهای مختلف ایده هایی جدید وجذاب به بازار عرضه نمایند.

در قسمت ششم یا پایانی این بخش،طریقه اندازه گیری چادر چرخی(ایرانی)وهمچنین نکات طلایی ومهم محاسبه متراز پارچه برای چادروهمچنین برش ودوخت کامل چادر انجام شده است.

چادر چرخی یا چادر ایرانی

در چرخی یا چادرایرانی

لیست دروس و سر فصلها، در زیر بخش مربوطه نوشته شده که دانشجو با مراجعه به این قسمت می تواند سرفصل ها و دروس مختلفی را که در این بخش آموزش داده می شوند را ببیند و مطالعه نماید تا  بتواند با دیدی باز ثبت نام نموده واز آموزه ها نهایت لذت و بهره را ببرد .

امید که دانشجویان عزیز با فراگیری این آموزشهای عالی بتوانند قدمی بزرگ در راستای اهداف خود ورسیدن به خواسته هایشان مخصوصا از لحاظ درآمدی بردارند.

دانشجویان و هنرجویان عزیزم برایتان آرزوی موفقیت و شادکامی دارم .

 

برنامه درسی دوره

تونیک ، مانتو
۱-تونیک جیبدار (قسمت اول) 01:00:00
۲-تونیک جیبدار (قسمت دوم) 01:00:00
۳-تونیک جیبدار (قسمت سوم) 01:25:00
الگو آستین فانتزی
الگو آستین فانتزی 01:14:00
دامن تنگ چاک دار
دامن تنگ چاک دار 01:23:00
یقه انگلیسی سر خود
یقه انگلیسی سر خود (الگو) 00:28:00
یقه انگلیسی سر خود (برش و دوخت) 00:50:00
یقه انگلیسی جدا
یقه انگلیسی جدا (الگو) 00:50:00
یقه انگلیسی جدا (برش و دوخت) 01:05:00
چادر چرخی
چادر چرخی 00:43:00

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

قيمت ۳۰۰,۰۰۰ تومان شرکت در دورهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 1 سال
  • تعداد جلسات6
0 دیدگاه
228 دانشجو

صاحب یک فروشگاه شوید

طراحی شده توسط اف آر پی