• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شلواردوز زنانه بخش اول پایه

در دوره شلوار دوز زنانه مهارتهای مختلف جهت آموزش ارائه می شود ودانشجو مهارت‌های لازم ،جهت الگوسازی ،برش و دوخت انواع شلوار پایه رامی آموزد.

شلوار دوز زنانه بخش اول(پایه)

شلوارپایه زنانه مولر

در قسمت اول این بخش دانشجو با نحوه اندازه گیری دقیق شلوار به صورت لایو آشنا شده ودر ادامه با استفاده از اندازه های داده شده الگوسازی اولیه شلوار زنانه با متد مولر را می آموزد.
الگوی پایه و اساس شلوار مولر تقریباً شباهتی باشلوار مردانه را دارد و مناسب افرادی هست که شلوارهای تقریبا آزاد با پارچه های بدون کش را می پسندند.گشادی این شلوار بیشتر درقسمت پشت ران وزیر باسن میباشد.تمام مراحل الگوسازی به صورت نکته ای وعملی وهمچنین مراحل برش ودوخت گام به گام برای دانشجو به نمایش گذاشته شده است ودانشجو با دنبال کردن این مطالب وانجام دقیق آنها به راحتی میتواند شلواری عالی را اجرا نماید.

 

شلوار کلاسیک ایتالیایی

در قسمت دوم این بخش الگوسازی اولیه شلوار با متد ایتالیا آموزش داده شده است این شلوار نسبت به شلوار مولر جذب تر می باشد و نسبتاً تنگ تر است و مناسب افرادی است که شلوارهای جذب را می‌پسندند و ترجیحاً مناسب پارچه هایی می باشد که مقداری حالت ارتجاعی داشته باشند تا در هنگام نشست و برخاست کشش پارچه راحتی لازم را ایجاد نماید.این الگو بیشتر مناسب سایزهای کوچکتر واندامهایی که نرمال وایراد اندامی خاصی ندارندمیباشد.

 

شلوار دمپا گشاد

درقسمت سوم این بخش آموزش به شلوار دمپا ، اختصاص داده شده که طراحی و تغییر در دمپای شلوار ایجاد میشود و اندازه های مختلف جهت گشاد نمودن و یا طراحی دمپای شلوار آموزش داده شده است.

 

آموزشها ادامه دارند

برنامه درسی دوره

شلوار
الگوسازی شلوار مولر 01:30:00
الگوسازی شلوار ایتالیا 00:43:00
الگوسازی شلوار دم پا 00:15:00

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

قيمت ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان شرکت در دورهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 1 سال
  • تعداد جلسات1
0 دیدگاه
37 دانشجو

صاحب یک فروشگاه شوید

طراحی شده توسط اف آر پی